LTC, 2018'den Beri En Yüksek Fiyatına Ulaştı

Litecoin 140 dolarlık nihai direncini kırarak 2018'den beri gördüğü en yüksek seviyeye ulaştı.

LTC, 2018'den Beri En Yüksek Fiyatına Ulaştı

LTC, 4 Ocak itibariyle 140 dolarlık direncini kırarak 173 doları gördü. Ardından gelen düzeltmeden sonra makale yazıya hazırlanırken Litecoin 150 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

LTC'nin Haftalık Hareketi

Haftalık grafikte, LTC'nin Haziran 2019'un en yüksek seviyesi olan 145 doların üzerine çıktığını ve bu seviyenin üzerinde haftalık kapanışa ulaştığını gösteriyor.

Artış devam ettiği taktirde, önündeki direnç seviyeleri sırasıyla 185 ve 225 dolar olarak görünüyor.


LTC Günlük Grafikteki Hareketi

Günlük grafikte RSI'ın düşüş eğilimi şeklinde işaretler gösteriyor. Bidiğiniz gibi hızlı yükselişlerin bir düzeltmesi mutlaka oluyor. LTC için destek seviyesi 120 dolar görünmekte. 


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş