Cardano ve 3 Altcoin için Destansı Tahminler: Ufukta 10x!

Yakın tarihli bir görüntüde, kripto stratejisti Alex Becker, Cardano (ADA) hakkındaki yükseliş iddiasını analitik olarak açıklıyor. Analist, Cardano'nun yakında piyasayı 10 kez pompalayacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, güçlü karlar kaydedeceğine inandığı 3 altcoin projesine dikkat çekiyor.

Cardano ve 3 Altcoin için Destansı Tahminler: Ufukta 10x!

Yakın tarihli bir görüntüde, kripto stratejisti Alex Becker, Cardano (ADA) hakkındaki yükseliş iddiasını analitik olarak açıklıyor. Analist, Cardano'nun yakında piyasayı 10 kez pompalayacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, güçlü kârlar kaydedeceğine inandığı 3 altcoin projesine dikkat çekiyor.

Alex Becker: Cardano çok hızlı pompalıyor! Soru şu ki, bu pompalar neyi tetikleyecek?


Kripto stratejisti Alex Becker, Cardano'nun boğa odaklı iddiasında bulundu ve şunları söyledi:

"Cardano çok hızlı pompalıyor. Soru şu ki, bu pompalar neyi tetikleyecek? Binance Akıllı Zincirinin muazzam yükselişine bakarsak ... Neler olabileceği ortada ..."

Alex Becker: ADA'yı başlatma hakkı Ethereum'u öldürecek! ETH 2.700 dolara düşebilir


Analiste göre, Ethereum'da (ETH) birçok alım var ve fiyat muhtemelen 2.700 $ veya 3.000 $ 'a düşecek. Cardano (ADA) ile ilgili olarak, Cardano'nun test ağı 29 Mayıs'ta piyasaya sürülecek ve ana ağ lansmanının gerçekleri ilerledikçe analist, altcoin'in Ethereum'u öldüreceğini söylüyor. Alex Becker, bu düşüncesi ile ilgili yorumlarına şunları ekliyor:

"Tahminim, Cardano'nun bu boğa koşusunda en yumuşak dönüşü sağlayacağını göreceğiz. Bu altcoin ile işler hala erken aşamalarda. Ancak, yaklaşan protokol yükseltmeleriyle birlikte, DeFi'de daha yaygın olarak kullanılabilir hale gelmesini bekleyin. Diğer şeylerin yanı sıra, bu yükseltmeler Cardano blok zincirinde akıllı sözleşmelere olanak tanıyacak."

Alex Becker: Bu 3 altcoinin güçlü kârları var!


Stratejist, uzun vadeli iddiasından bahsetmişken, bu kripto para biriminin blok zincirinde devam eden iyileştirmelerin kullanımının çoğalmasına yardımcı olacağına inanıyor. Bu, ADA-USD fiyatına analiste göre daha yüksek bahisler koymanıza yardımcı olacaktır. Alex Becker konuyla ilgili yorumlarına şunları ekliyor:

"Ancak, bunun yıllar içinde olmasını bekleyin. Bu fikir, "hızlı para" fırsatı arayan yatırımcıları rahatsız edebilir. Bu tür bir ticaret için altcoin peşinde koşmak daha iyi olabilir."

Alex Becker birebir defalarca “güçlü kazançlar” gördüğü Elrond (EGLD), Harmony (ONE), Avalanche (AVAX) gibi bir altcoin portföyünü de paylaşıyor.

"Şu anda para atabileceğim sadık yerler arıyorsam, bakılması gereken yer orası ..."


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş