Florida'nın En Büyük Pediatrik Sağlık Hizmeti Sağlayıcısı, Solve.Care'in COVID-19 Yönetimi için Blok Zinciri Çözümünü Kabul Etti

Florida'daki en büyük pediatrik sağlık hizmeti sağlayıcısı olan Angel Kids Pediatrics, sağlık raporlaması ve COVID-19 yönetimi için Solve.Care'in bir yeniliği olan Team.Care Network'ü kullanıyor.

Florida'nın En Büyük Pediatrik Sağlık Hizmeti Sağlayıcısı, Solve.Care'in COVID-19 Yönetimi için Blok Zinciri Çözümünü Kabul Etti

Florida'daki en büyük pediatrik sağlık hizmeti sağlayıcısı olan Angel Kids Pediatrics, sağlık raporlaması ve COVID-19 yönetimi için Solve.Care'in bir yeniliği olan Team.Care Network'ü kullanıyor.

Angel Kids Pediatri Ekibi Uygulayacak

Team.Care Network, rakip çözümleri geride bırakan benzersiz bir veri güvenliği düzeyi sunmak için akıllı sözleşme ve dağıtımdan yararlanan şeffaf bir blok zincirine dayalı bir iş gücü yönetimi çözümü platformudur.

Florida'daki yedi sağlık hizmeti tesisiyle, Team.Care Network'ün uygulanması uygundur ve Coronavirüs vakalarının Florida'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde tırmanmaya devam ettiği bir zamanda işgücünü izlemelerine ve zoonotik virüsün bulaşmasını önlemelerine yardımcı olur. 

4 Eylül'de Florida Sağlık Bakanlığı bildirisine göre 2,564 yeni vaka ve 34 yeni ölüm, ölü sayısını 12.000'in üzerine ve pozitif vaka sayısını 640.000'in üzerine çıkmış durumda.

Angel Kids Pediatrics, tüm çalışanların nabzını sabit tutarak ve gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde yararlanarak, sağlık durumları ve maruziyet risklerini azaltacaktır. COVID-19 vakalar böylece işgücünü, çocukları ve ebeveynleri / velileri daha iyi korumaya yardımcı olur. 

Blockchain Çözümlerini Kullanarak Koronavirüs Risklerini Azaltma

Solve.Care'in Baş Tıbbi Sorumlusu Dr.David Hanekom, hassas sağlık verileri içermeden işgücünü güvende ve sağlıklı tutmanın önemini yineleyerek, ihtiyacı vurgulayan Angel Kids Pediatrics Tıbbi Direktörü Dr. Ashraf Affan ile aynı fikirde. Pandeminin yayılmasını önlemenin bir yolu olarak verilerin hızlı bir şekilde paylaşılabileceği bir platform kullanmak. 


“Bu salgını kontrol altına almanın en iyi yollarından biri, bilginin zamanında paylaşılması ve önlemeye odaklanmaktır. Hastalarımıza ve ailelerine karşı onları mümkün olduğunca güvende tutma sorumluluğumuz var. Sağlık tesislerimizin dezenfekte ve virüssüz kalmasını sağlamak için en katı protokolleri kullanıyoruz. "


"Solve.Care'den Team.Care Network, COVID-19 test sonuçları da dahil olmak üzere sağlık çalışanlarımızın sağlık durumları hakkında işe başlamadan önce bile gerçek zamanlı raporlama sağlıyor. Bu raporlama sayesinde, geri kalan işgücünün, hastalarımızın ve ailelerinin sağlığını ve refahını korumak için gerekli tıbbi kararları ve eylemleri yapabiliriz. "
SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş