Coinbase'den Bir Saat İçinde 12.354 BTC Çekildi, Toplam 700 Milyon Dolar

Moskovski CIO Lex Moskovski'ye göre, Cuma günü Coinbase'den toplamda 700 milyon doları aşan 12.354 BTC çekildi, büyük çıkış kurumsal yatırımcılarla ilgili olabilir.

Coinbase'den Bir Saat İçinde 12.354 BTC Çekildi, Toplam 700 Milyon Dolar

Moskovski CIO Lex Moskovski'ye göre, Cuma günü Coinbase'den toplamda 700 milyon doları aşan 12.354 BTC çekildi, büyük çıkış kurumsal yatırımcılarla ilgili olabilir.

Cuma günü 12.354 bitcoin miktarı bir saat içinde çekildi. Para çekme, Bitcoin'in yükselişe geçmesiyle gerçekleştiğinden, Coinbase'den çıkarılmanın kripto para birimine daha da fazla güven sağlayabileceğini gösteriyor.

Büyük bitcoin çıkışları

Moskovski Capital, Lex Moskovski'nin Baş Yatırım Sorumlusu Glassnode grafiğini tweetledi. Para çekme işleminin Bitcoin stoklarını artırmak isteyen finans kurumlarından olabileceğine işaret ediyor. CIO, Tweet'inde "Kurumlar olsun ya da olmasın, bu hala önemli bir çıkış" dedi.

Moskovski, çıkışın kurumsal yatırımcılarla ilgili olup olmadığını teyit edemedi. Bununla birlikte, bitcoinlerin son zamanlardaki gücü, büyük finansal oyuncuların büyük miktarlarda kripto para birimi satın aldığını gördü.

BTC saklama hizmeti sunan yüksek riskli yatırım fonları

Büyük finans kurumları, müşterilerine bitcoin saklama hizmetleri sunmaya başladı. Son zamanlarda, Amerikan çokuluslu yatırım bankası Morgan Stanley, müşterilere BTC gözetiminde bulunmaya başladı. Goldman Sachs ayrıca geçtiğimiz günlerde müşterilerin bitcoin'e yatırım yapabileceklerini duyurdu.

Bazı Twitter kullanıcıları, çekilen bitcoin sayısının şüpheli olup olmadığını düşünüyor. Birkaç kullanıcı, 12354 rakamının belirsiz tarafın 'trolling' gibi göründüğünü söyledi.

Büyük para çekme işlemi, kripto ile sağlanan adil, erişilebilir, verimli ve şeffaf bir finansal sistem olmayı amaçlayan bir kripto borsası olan Coinbase'den geldi. Coinbase, 2012'de herkesin, her yerde, kolayca ve güvenli bir şekilde Bitcoin gönderip alabilmesi fikriyle başladı.


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş