Grayscale Daha Fazla MANA, LPT, LINK, FIL Aldı

Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, büyük miktarda MANA ve daha küçük olan LPT, LINK ve FIL altcoinleri ekledi ve kripto varlıklarını genişletti.

Grayscale Daha Fazla MANA, LPT, LINK, FIL Aldı

Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, büyük miktarda MANA ve daha küçük olan LPT, LINK ve FIL altcoinleri ekledi ve kripto varlıklarını genişletti.

Barry Silbert'in Digital Currency Group (DCG) yan kuruluşu Grayscale Investments, son verilere göre daha fazla MANA, LPT, LINK ve FIL madeni para ekledi .

Grayscale, güvenleri için daha fazla altcoin satın alıyor

Büyük kripto para birimi fonu Grayscale, yakın zamanda portföyüne (MANA, LPT, FIL ve LINK) eklemek için daha fazla altcoin satın aldı.

Analiz platformu Bybt'tan alınan verilere göre satın alımlar son yirmi dört saat içinde yapıldı.

Satın aldığı en büyük kripto miktarı 16.710 adet MANA oldu.

Web sitesindeki tablo, Grayscale'in geçen hafta ve genel olarak son otuz gün içinde bu kripto para birimlerinden daha fazlasını satın aldığını gösteriyor.

Grayscale'in yönetimi altındaki toplam kripto varlık miktarı, Bybt'a göre şu anda 51,41 milyar dolar değerinde.

Bu haftanın başlarında, LINK tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi ve 50 $ seviyesini aştı.


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş