Bitci Teknoloji, İspanya Milli Takımı ile Dünya Futbolunda Bir İlke İmza Atıyor!

Bitci Technoloji ve İspanyol Futbol Federasyonu, İspanyol Milli Futbol Takımı için bir taraftar tokeni geliştirmek için anlaştı. Proje ile dünyada ilk kez bir futbol milli takımı taraftar token projesini hayata geçirecek. Bitci Teknoloji'nin kendi Blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede tüm teknik altyapı yine Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Bitci 3 + 2 yıllık sözleşme kapsamında Bitci.com logosu ayrıca İspanyol Milli Takımının antrenman formalarında da yer alacak.

Bitci Teknoloji, İspanya Milli Takımı ile Dünya Futbolunda Bir İlke İmza Atıyor!

Bitci Technoloji ve İspanyol Futbol Federasyonu, İspanyol Milli Futbol Takımı için bir taraftar tokeni geliştirmek için anlaştı. Proje ile dünyada ilk kez bir futbol milli takımı taraftar token projesini hayata geçirecek. Bitci Teknoloji'nin kendi Blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede tüm teknik altyapı yine Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Bitci 3 + 2 yıllık sözleşme kapsamında  Bitci.com logosu ayrıca İspanyol Milli Takımının antrenman formalarında da yer alacak.

İspanyol Milli Takımı ve Bitci Teknoloji dünya futbolunda bir ilke imza atıyor!


Son yıllarda spor sektörüne damgasını vuran fan token projelerine bir yenisi daha eklendi. İspanyol Futbol Federasyonu ve dünyanın önde gelen blockchain şirketlerinden Bitci Teknoloji, İspanya Milli Takımı için bir taraftar tokeninin geliştirilmesi için işbirliği yaptı. Son yıllarda ülkeler arası organizasyonlarda gösterdiği performansla dünyanın en başarılı milli takımlarından biri olarak gösterilen İspanyol Milli Futbol Takımı, bir taraftar token projesine sahip ilk milli takım olarak tarihe geçecek.

Bitci.com logosu antrenman formalarının üzerinde olacak


Bitci Teknoloji'nin kendi Blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede tüm teknik altyapı yine Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Projenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak. 3 + 2 yıl süreyle geçerli olacak işbirliği anlaşması kapsamında Bitci.com logosu ayrıca İspanyol Milli Takımının antrenman formalarında da yer alacak. Ayrı ayrı, mutabakat süresi boyunca Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı'nın blockchain alanındaki tek ortağı olacak.

Son dönemde spor sektöründe hızla yaygınlaşan taraftar token projeleri, taraftarlara takımlar ve taraftarlar arasındaki etkileşimi artırma, belirli kararlarda oylama yapma ve fayda sağlama imkanı sağlayan kripto varlıklar olarak tanımlanıyor. Bitci Teknoloji'nin İspanya Milli Futbol Takımı için geliştireceği taraftar tokenları, İspanya taraftarlarının milli takımları ile etkileşimlerini de artıracak, diğer yandan İspanya Futbol Federasyonu'na ticari bir gelir fırsatı sağlayacak. Bitci.com logosu antrenman formalarının üzerinde yer alacak.

Çağdaş Çağlar: Bitci'nin küresel seyahati için bir dönüm noktası!


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci Technology Kurucusu Çağdaş Çağlar, İspanya Futbol Federasyonu ile böylesine değerli bir projeyi hayata geçirmekten büyük mutluluk duyduklarının altını çizerek açıklamalarına şunları ekledi:

"İspanya A Milli Futbol Takımı,  yediden yetmişe herkesin büyük bir hayranlıkla izlediği; dünya futbolunun en etkili takımlarından biri. Bitci Teknoloji olarak kendi Blockchain'imiz ile İspanyol Milli Takımı'nın yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Daha önce Türkiye Basketbol Federasyonu ve McLaren Racing gibi kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla dünya basketbolunda ve Formula 1'de lider olduk. Bu anlaşma kapsamında İspanya Futbol Federasyonu ile bu kez bir ilke imza attık. Bu doğrultuda teolojik işbirliğini Bitci Teknoloji'nin global yolculuğu için bir kilometre taşı olarak görüyoruz."

İspanyol Futbol Federasyonu Lideri Luis Rubiales, "Teknolojinin sınırında olmak bir onurdur ve Bitci ile olan bu ortaklık, dünya çapındaki İspanyol Ulusal Grubu hayranlarıyla daha fazla sinerji ve bağ kurmaya devam etmemizi sağlıyor." dedi.

Son yılların en başarılı milli kadroları arasında ...


Araştırmalara göre dünya futbolunda en çok takip edilen ve desteklenen ilk 3 milli takımın arasında yer alan İspanya, özellikle 2000'li yılların ortalarından itibaren gösterdiği performansla dünya futboluna damgasını vurdu. 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kazandığı şampiyonlukla dikkatleri üzerine çeken İspanya, daha sonra bu başarısını 2010 FIFA Dünya Kupası Şampiyonu olarak pekiştirmeyi başardı.

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kupayı alan İspanya, 2021 UEFA Uluslar Ligi, 2022 Dünya Kupası ve 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın yanı sıra bu yıla ertelenen Euro 2020'nin de en büyük favorileri arasında yer alıyor.

Bitci Teknoloji hakkında


Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Bodrum'da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana şubede öncü faaliyetlerine devam etmektedir. İlk aşamada madencilik tesisi ve maden havuzlarını kuran Bitci Teknoloji, ardından dünyanın en gelişmiş kripto para borsalarından Bitci.com'u hayata geçirdi. 2020 yılında Türkiye'nin ilk takas ve ödeme sistemi ile entegre blok zinciri Bitcichain'i geliştiren Bitci Teknoloji, eş zamanlı olarak Türkiye'deki ilk kripto para birimi ile ödeme yapılmasını sağlayan BitciPay'i hayata geçirdi.


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş