KuCoin Hacker'ı Çaldığı 4,5 Milyon Dolarlık XRP'yi Taşıyor

Bir dizi küçük işlemin ardından, KuCoin hackinin arkasındaki kötü niyetli oyuncu 18 milyon XRP'yi taşıdı.

KuCoin Hacker'ı Çaldığı 4,5 Milyon Dolarlık XRP'yi Taşıyor

Bir dizi küçük işlemin ardından, KuCoin hackinin arkasındaki kötü niyetli oyuncu 18 milyon XRP'yi taşıdı.

Kayda değer kripto transferlerini takip eden bir Twitter botu olan Whale Alert'e göre, kripto borsası KuCoin'e yapılan son saldırıdan sorumlu hacker , bugün bir işlemde 4,5 milyon dolarlık çalınan XRP tokenini taşıdı.

Şu anda 4.500.000 $ değerinde toplam 18.49 milyon XRP bugün tek bir hamlede transfer edildi.

Hedeflerine ulaştıktan sonra tokenler iki bölüme ayrıldı - sırasıyla 1.35 milyon XRP (333.000 $) ve 7.14 milyon XRP (4.2 milyon $) - ve iki farklı kripto cüzdanına gönderildi.

Bu büyük transferden önce, bilgisayar korsanı ayrıca çeşitli kripto para birimlerinde bir dizi nispeten küçük işlemi kolaylaştırdı. Yalnızca son altı saat içinde, "Kucoin Hack 2020" adresinden 11.000 $ ile 1.5 milyon $ arasında değişen çalıntı varlıklar arasında 12 transfer daha yapıldı.

XRP işlemi ile birlikte bilgisayar korsanı bugün toplamda 9.96 milyon dolarlık kripto para taşıdı.

Saldırıdan sonra, çeşitli blok zinciri projeleri hızla tepki verdi ve çalınan varlıkların üçte ikisini dondurdu - ya da en azından öyle olacağını söyledi.


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş