Coinbase'de Cosmos (ATOM) 'dan Artık Pasif Gelir Kazanabilirsiniz

Kripto borsası Coinbase şimdi Cosmos blockchain ağının yerel tokenı olan ATOM'u stake etmek için ödüller sunuyor.

Coinbase'de Cosmos (ATOM) 'dan Artık Pasif Gelir Kazanabilirsiniz

Kripto borsası Coinbase şimdi Cosmos blockchain ağının yerel tokenı olan ATOM'u stake etmek için ödüller sunuyor.

ATOM, Tezos'tan (XTZ) sonra Coinbase'in stake etme ödülleri için desteklediği ikinci token. Borsa, belirli ülkelerdeki (ABD, İngiltere, Fransa, İspanya, Hollanda ve Belçika) müşterilerin ATOM hissesi için yılda % 5 getiri elde etmeye başlayabileceğini söyledi.

Coinbase, Borsa sözcüsü Coinsomnia'ya verdiği demeçte, ATOM hissesi için % 25 komisyon talep ediyor, XTZ ile aynı. Sözcü, "Alınan tüm ödüller için bir komisyon alıyoruz ve müşterilerimiz için geri dönüş oranı bu komisyonu yansıtıyor" dedi.

ATOM stake etme ödülleri her yedi günde bir kredilendirilirken, XTZ ödülleri her üç günde bir kredilendirilir.

Önümüzdeki yıl ileriye dönük olarak Coinbase, müşterilerin stake etme ödülleri için daha fazla token desteklenmesini bekleyebileceklerini söyledi.


SORUMLULUK REDDİ
Coinsomnia.com'da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coinsomnia.com, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coinsomnia.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinsomnia.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- COINSOMNIA Yönetimi

Benzer İçerikler

Yorumlar (0)

    Hiç yorum yok!

    İçeriğe ilk yorum yazan siz olabilirsiniz!

Düşünceni Paylaş